REGULAMIN IMPREZY

 

 

Siła w działaniu.
Samochodowy Rajd Charytatywny dla Elwiry to rajd po ziemi Płońskiej.
Ok 99km jazdy po przygotowanej księdze drogi ( road book )
i kilkanaście zadań po drodze.
Rajd jest głównie formą wsparcia dla Elwiry która
zmaga się z okropną chorobą w związku z tym ustaliliśmy wpisowe 100 zł od załogi,
które w całości zostaną przekazane konto fundacji pomagającej Elwirze.
Rajd organizujemy dla każdego kto tylko dysponuje samochodem bez względu na stan, klasę i w ogóle. oraz ma ochotę spędzić miło czas z pasji do motoryzacji.
Po trasie rajdu nie zabraknie ciekawych zadań, które pozwolą poznać ciekawe zakątki ziemi Płońskiej.
Na starcie rajdu otrzymacie karty drogowe oraz wszelkie niezbędne materiały.
Zapraszamy do zabawy całe rodziny, czas milusińskim zapewni
grupa Julka i spółka - animacje dla dzieci Płońsk
inne atrakcje zapewnią Motociekawy.pl, Wrak Brothers, Freewind Glinojeck.
Organizator rajdu Polska na kołach
Media Płońsk w Sieci 

 

 

 

 

 

Rajd Niepodległości . Nie pora chować swoje klasyki, motocykle i inne nietuzinkowe pojazdy pod zimową kołdrę. Przygotowaliśmy wraz z Wrak Brothers, Freewind Glinojeck oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku Rajd Niepodległości na ziemi Glinojeckiej. Rajd o charakterze patriotycznym oraz charytatywnym, gdzie jak przy każdej naszej imprezie wspieramy naszą Zuźkę ( Pomagam Zuzi ). W rajdzie tym poznacie miejsca pamięci narodowej w walce z okupantem wpisujące się w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i nie tylko.
Rajd Niepodległości będzie miał formę rywalizacji w zadaniach jakie dla was przygotowaliśmy, a na koniec wyłonimy zwycięzców dla których przyznane będą puchary.
Klasyfikacja :
1. Samochody Polskie wyprodukowane do roku 1999.
2. Samochody zagraniczne wyprodukowane do roku 1999
3. Motocykle bez względu na rok produkcji
4 Najlepszy drużyna auta współczesnego wyprodukowanego po roku 2000
5. Najlepsza drużyna kobieca.
Koszt uczestnictwa w rajdzie 50 zł
Wszelkich dodatkowych informacji dowiecie się pisząc wiadomość lub pod nr telefonu 506 024 890. Zapisy także poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FOTO

14-16 września  2018

Organizator Motociekawy.pl oraz Wrak Brothers

Szlak Latarni Morskich ma długość około 669 km. 17 latarni to gratka i wyzwanie by odwiedzić wszystkie w dwa dni. Taka podróż wzdłuż polskiego wybrzeża to również doskonała okazja do odwiedzenia najpiękniejszych zakamarków tego regionu kraju. Większość latarni zrzeszonych na szlaku jest położona w pięknych kurortach. 

1 Rajd Nieustający jest skierowany do maniaków motoryzacji, którzy ceną sobie długie godziny za kierownicą swoich pojazdów, w rajdzie może wziąć udział każdy kto posiada wiekowe i nietuzinkowe auto, rok produkcji nie jest tutaj sprawą najważniejszą ale preferujemy samochody powyżej 20 lat. Marka auta nie ma znaczenia najważniejsze, że masz zamiłowanie do podróży i poznawania świata. Rajd jest skierowany także do motocyklistów. Jazda podczas rajdu na całym jego odcinku tylko i wyłącznie zgodnie z przepisami ruchu drogowego, nie jest to rajd kto pierwszy ten lepszy. Głównym celem jest zwiedzanie naszego kraju w doborowym towarzystwie. W pierwszym rajdzie nieustającym nie przewidujemy konkurencji specjalnych

Rajd ma także wymiar charytatywny i jak w całej działalności Motociekawego  wspieramy naszą Zuźkę >> pomagamzuzi.pl << która w tym roku ma szansę na specjalistyczny zestaw zabiegów w Czechach. Do tej pomocy włącza się także drugi współorganizator rajdu  -  Wrak Brothers wielcy miłośnicy motoryzacji i zawodnicy wrak race.Swoje zaangażowanie w tego typu imprezę zadeklarował Groszek Off Road organizator rajdów terenowych. Każdy uczestnik rajdu wg własnego uznania jest proszony o symboliczną wpłatę na Zuźkę ( szczegóły we wiadomości prywatnej ).

 

Początek rajdu start ok 18.00 Płońsk -Glinojeck

Pierwszy punkt i zarazem nocleg by od rana rozpocząć to Krynica Morska, następnie kolejnego dnia jedziemy do  Gdańsk port Północny, Hel, Jastarnia, Rozewie, Stilo, Czołpino, Ustka Jarosławiec, Darłowo, Gąski, Kołobrzeg. W tym miejscu będzie prawdopodobnie przystanek na kolejny dzień by rano wyruszyć do Niechorza, Kikut i do Świnoujścia. Potem powrót dowolnie wybraną trasą, jednak zakładamy że i tak będziemy wracali wszyscy razem :)

FOTO